درباره ما – مرکز آرایش دائم در اصفهان – ستاره آگاهی

درباره مرکز آرایش دائم ستاره آگاهی

مرکز آرایش دائم ستاره آگاهی به مدیریت سرکارخانم ستاره آگاهی با بیش از ۷ سال سابقه درخشان و دارنده ی مدرک فنی و حرفه ای برای انجام متد میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ. میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ راز زیبایی خانم هایی است که همیشه آراسته اند و چهره آن ها در آخر شب و اوایل روز تفاوتی با یکدیگر ندارد.

خط چشم و سایه چشم دائم

تاتو سایه ابرو به دو روش ساده و سایه مخملی ابرو (شیدینگ ابرو) اجرا می شود در حالت تاتو سایه ساده ابرو تمام ابرو به صورت یکدست تاتو می شود

رژلب و خط لب دائم

ارائه انواع خدمات تاتو لب و تاتو خط لب به روش میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بدون عوارض

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایشی نسبتا جدید و راه حلی مناسب برای کسانی که نیاز به آرایش مداوم ابروهای خود دارند

بن مژه

بن مژه مناسب برای کسانی که نمی‎خواهند خط چشم واضح و قابل توجهی داشته باشند و در عین حال تمایل دارند مژه هایشان پرتر به نظر برسد

ستاره آگاهی

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن روش های جدید و دائمی برای شکل دادن به ابروها، خط چشم و لب می باشند که اکثر افراد این روش ها را برای زیبایی هر چه بیشتر و داشتن آرایش دائم صورت خود انجام می دهند.افرادی که با ابتلا به بیماری ها یا در اثر سوانحی همچون سوختگی موهای ابروی خود را از دست می دهند می توانند از این روش برای داشتن ابروهای طبیعی و زیبا استفاده نمایند.
میکروپیگمنتیشن لب، تاتو رژلب یا هاشور لب، تکنیکی است که جهت قرینه سازی لب یا حجیم سازی آن بکار می رود. همین روش از تاتوی چشم نیز علاوه بر زیبایی بیشتر چشم می توان برای رفع نقص هایی چون افتادگی چشم، افتادگی پلک، آسیب و جراحت استفاده نمود.

ستاره آگاهی مفتخر است که خدمات میکروبلیدینگ، آرایش نیمه دائم و یا هاشور ابرو، رژلب و خط چشم را با بهترین کیفیت و مواد ارائه دهد.