خدمات مرکز آرایش دائم ستاره آگاهی

در کنار تکنیک های مختلف کشیدن خط چشم یکی از بهترین روش های برای متراکم نشان دادن مژه های به حساب می آید به ویژه برای افرادی که دارای پلک های افتاده هستند و معمولا چشم های انها خسته به نظر میرسد نیاز به میکروپیگمنتیشن خط چشم دارد.در میکروپیگمنتیشن مژه ها متراکم تر شده و چشم بدون این که حالت مصنوعی پیدا کند برجسته تر و روشن تر به نظر خواهد رسید.
میکروپیگمنتیشن خط چشم یکی از بهترین روش ها برای داشتن آرایشی دائم است و به متخصصی که این کار را انجام میدهد پیگمنتر میگویند.میکروپیگمنتیشن خط چشم دارای زیرمجموعه هایی نظیر خط چشم معمولی، هاشور یا بن مژه، خط چشم پایینی است.با انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم، در زمان آرایش صرفه جویی شده و از طرفی نگرانی بابت عدم یکسان بودن خط چشم ها وجود نخواهد داشت. فرایند میکروپیگمنتیشن خط چشم با سایر میکروپیگمنتیشن‎ها یکسان است اما به دلیل حساسیت محل انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم، ظرافت بیشتری در اجرا را طلب می‎کند. برای مثال با میکروپیگمنتیشن خط چشم می‎توان روی پلک با رنگ‎های مختلف خط چشم کشید، افتادگی پلک را تا حدودی اصلاح کرد، مژه ها را پر پشت کرد و مواردی مانند این را به انجام رساند.

میکروبلیدینگ به معنی سایه و هاشور زدن ابروها است با قلم و جوهر که ظرافت فوق العاده بی نظیری دارد و با این روش میتوانید فرم ابرو هایتان را تغییر بدهد که این کار باعث زیباتر شدن صورت و ابروهایتان میشود.
میکروبلیدینگ راه حلی است برای کسانی که به دنبال ارایش مداوم هستند.
برای انجام میکرو بلیدینگ مطمئن باشید که به یک متخصص خوب مراجع کنید
این روش باید توسط یک متخصص حرفه ای انجام شود به این خاطر که شما بتوانید با خیالی راحت زیبایی را تجربه کنید این کار نیاز به دقت بالایی دارد و باید خطوط به صورت حرفه ای ترسیم شود.
در این روش رنگدانه در لایه های پوست قرار میگیره و در اونجا باقی میمونه که این گونه به نظر میرسد که فرد مو های طبیعی خود را دارد میکرو بلیدینگ یک روش برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابرو ها است.نتیجه ای که شما از میکرو بلیدینگ میگیرید بسیار طبیعی و واقعی است متخصصان میکرو بلیدینگ اموزش های زیادی را دیدند.

در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ میکروبلیدینگ اصفهان در صنعت آرایشی مورد توجه عموم قرار گرفت.
در کمتر از دو سال کلمه میکروبلیدینگ بیش از ۵۰ در صد افزایش جست و جو داشته است.که این نشانگر سوالاتی هست که مشترین در زمینه ی میکرو بلیدینگ دارند

میکروپیگمنتیشن در اصفهان با شنیدین این کلمه همه ی ما فکر میکنیم که چقدر این کار سخت است در صورتی که فقط با مراجعه به یک متخصص حرفه ای در این زمینه میتوان بهترین نتیجه را گرفت.میکروپیگمنتیشن روشی اصولی بر پایه ی علمی و پزشکی است که با دستگاه های استاندارد و وسایل استریل یک آرایش دائم و ایمن را به مشتری ارائه دهد.

در میکروپیگمنتیشن فرایند القای ریزدانه های رنگی در عمق مشخصی از پوست در حدفاصل لایه ی رویی و زیرین است.این روش علاوه بر زیبایی در پزشکی نیز کاربرد دارد.

برخلاف این که کار تاتو فقط نقاشی کردن رو بدن است ولی میکروپیگمنتیشن برای زیباسازی بهتر و دقیق تر و برای جلوه بخشیدن به چهره استفاده میشود و شما میتوانید شاهد زیبایی بیشتر چهره در طولانی مدت باشید.این کار به نسبت تاتو درد خیلی کمتری دارد و با کیفیت بیشتری به همراه است مهمترین اصل در میکروپیگمنتیشن و این که جواب بهتری از این کار بگیرید باید به بهترین مرکز برای ارائه خدمات مراجعه کنید که ستاره آگاهی در اصفهان با داشتن متخصصین حرفه ای در این زمینه اماده ارائه خدمات حرفه ای برای شما عزیزان است.

از میکروپیگمنتیشن اصفهان میتوان برای ظاهرپلک ها،ابروها،بهبود خط لب،خط چشم دائمی،تقویت مژه،قرینه سازی ابروها،لک های ماه گرفتگی،ناهنجاری‌های مویرگی خوش‌خیم و … کمک گرفت.

(پیگمنتر) تکنسین که کار میکروپیگمنتیشن را انجام میدهد پیگمنتر میگویند.پیگمنتر حرفه ای در مرکز ستاره آگاهی فرم ایده ال صورت شما را تشخیص میدهد و با همین اصول ابتدا یک طرح حرفه ای و جذاب برای شما اجرا میکند که در صورت تایید طرح نهایی را برای شما اجرا میکند که این طرح به عنوان طرح پایانی و دائم است.

پس اگر به فکر زیبایی ابرو خودتون هستید و به خاطر اینکه ابرو از اجزا زیباکننده صورت هست میتونید با مراجعه به مرکز ستاره آگاهی میکروبلیدینگ در اصفهان زیر نظر متخصصین حرفه ای ابرو زیبا و چهره ای جذاب را تجربه کنید

بن مژه برای کسانی مناسب است که دوست دارند آرایش دائم داشته باشند و به دنبال صورت جذاب و زیبا هستند.در روش بن مژه رنگ دانه ها بین ریشه مژه ها تزریق میشوند.بن مژه برای ان دسته از افرادی که چشم های درشت دارن و مزه های کم پشت نیز مناسب است.چشم در زیبایی تاثیر خیلی زیادی میگذارد و بن مژه با عث میشود مژه‌ها پرتر، سیاه تر و ضخیم تر دیده شود. تاتوی بن مژه چشم ها را خوش حالت می کند و از بی رنگی در می آورد.

  • امروزه وقت و زمان اهمیت زیادی دارد و شما با استفاده از این روش میتوانید وقت خود را بهینه سازی کنید
  • در بعضی از مواقع که عجله دارید این عجله داشتن باعث این میشود که آرایش چشمتان بهم بریزد و مجبور بشوید دوباره ارایش کنید با همین کار میتوانید ارایش دائم داشته باشید
  • بیشتر خانم ها به مداد های مخصوص خط چشم حساسیت دارند و بعد از مدتی دچار مشکل میشوند به همین دلیل با این روش حساسیتی برای شما پیش نخواهد امد
  • تاتوی بن مژه با زیبا و جذاب کردن چشم ها زیبایی چهره یتان را افزایش می دهد.

میکروپیگمنتیشن لب  تکنیکی است که برای قرینه سازی لب یا حجیم سازی لب بکار می رود.

معمولا تاتو خط لب برای از بین بردن سفیدی لب ها استفاده می شود. انجام این کار باعث جذابیت و زیبایی زیادی میشود.

همچنین، تاتو خط لب این امکان را برای افرادی که خط لب ندارند فراهم میکند.

معمولا هدف خانم ها برای تاتو خط لب زیبایی دائم هست؛ در حقیقت این افراد، نمی خواهند در طول روز درگیر تمدید کردن رنگ رژلب خود باشند. وقتی صحبت از تاتو و آرایش دائم به میان می آید، باید در انتخاب رنگ و مدل تاتو رژلب و تاتوخط لب توجه کنیم؛ زیرا در یک بازه زمانی طولانی این رنگ با ما خواهد بود و پشیمان شدن و تغییر دادن رنگ تاتو رژلب یا تغییر طرح تاتو خط لب کاری سخت و دردسر زاست در انتخاب رنگ باید دقت خیلی بالایی داشته باشید .

واکنش هر پوست نسبت به رنگ تاتو لب متفاوت است و این تغییر رنگ هم نباید شما را نگران کند؛ زیرا بعد از مدتی لب ها، رنگ اصلی بکارگرفته شده را پیدا خواهد کرد.

بعد از تاتو لب، سه مرحله را باید از سر بگذرانید:

  •  رنگ اولیه خیلی پر رنگ است و ۴ یا ۵ روز که پوست لایه برداری شود، این رنگ به همین صورت باقی می ماند.
  •  پس از گذشت چند روز، رنگ اولیه لب ها کاملاً محو شده و با استفاده از یک جلسه میکرپیگمنتیشن، بار دیگر لب ها را به رنگ دلخواه درمی آید.
  •  ۳ تا ۴ هفته پس از میکروپیگمنتیشن و تاتو لب، رنگ اصلی لب ها بازگشته و شکل زیبایی به خود می گیرد.

ساختار لب با ابرو کاملا متفاوت است و رنگ پذیری در لب نیز تفاوت دارد به خاطر این که در هنگام انتقال رنگ شما مستقیما با گوشت لب سر و کار دارید.

میکروپیگمنتیشن لب به معنی پف دادن و بزرگ کردن چند سایز بیشتر آن نیست بلکه تکنیکی است که باعث پر تر نشان دادن لبها، رفع بدرنگی یا بی رنگی لب و رفع نواقص آن است.

آنجاییکه لب ساختار ماهیچه ای دارد پس در نتیجه ریزش رنگ آن هم بیشتر از ابرو یا خط چشم است.و احتیاج به ترمیم ۲ الی ۴ بار دارد یا اینکه در دوره ۶ ماهه ترمیم به طور منظم از چند درجه تیره تر استفاده شود تا در صورت ریزش مقداری رنگ روی لب باقی بماند. قبلا برای میکروپیگمنتیشن لب خیلی از خط لب تنها استفاده میشد که دیگر منسوخ شده و جای خود را به سایه های جدید یا رژ لب کامل داده است. امروزه میکروپیگمنتیشن را برای رژ لب کامل استفاده میکنند که علاوه بر پر تر نشان دادن لب مقداری آن را حجیم می کند. خوبی این روش این است که اصلا ظاهری مصنوعی و غیر عادی به لب و صورت نمیدهد.