تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست؟

۳٫۴ (۶۸٫۸۹%) ۵۴ votes

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروبلیدینگ به معنی سایه و هاشور زدن ابروها است با قلم و جوهر که ظرافت فوق العاده بی نظیری دارد و با این روش میتوانید فرم ابرو هایتان را تغییر بدهد که این کار باعث زیباتر شدن صورت و ابروهایتان میشود.
میکروبلیدینگ راه حلی است برای کسانی که به دنبال ارایش مداوم هستند.
برای انجام میکرو بلیدینگ مطمئن باشید که به یک متخصص خوب مراجع کنید
این روش باید توسط یک متخصص حرفه ای انجام شود به این خاطر که شما بتوانید با خیالی راحت زیبایی را تجربه کنید این کار نیاز به دقت بالایی دارد و باید خطوط به صورت حرفه ای ترسیم شود.
در این روش رنگدانه در لایه های پوست قرار میگیره و در اونجا باقی میمونه که این گونه به نظر میرسد که فرد مو های طبیعی خود را دارد میکرو بلیدینگ یک روش برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابرو ها است.نتیجه ای که شما از میکرو بلیدینگ میگیرید بسیار طبیعی و واقعی است متخصصان میکرو بلیدینگ اموزش های زیادی را دیدند.

میکروپیگمنتیشن micropigmentation هم یک روش تتوی دائمی یا نیمه دائمی برای ابروست. این روش با یک دستگاه دیجیتال استفاده می شود. در روش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق تر پوست با نام درم کاشته می شود. انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ طول می کشد.

در میکروبلیدینگ از تیغ بسیار نازکی برای کشیدن خطوطی شبیه به تار مو استفاده می شود و در میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می شوند تا زمانی که شکل و ساختار ابرو حاصل شود.

میکروپیگمنتیشن هر ۲ تا ۵ سال (گاهی حتی بیشتر) نیاز به ترمیم و تجدید دارد.بهبود پوست نیز بعد از اتمام میکروپیگمنتیشن به زمان و مراقبت های بیشتری احتیاج دارد (تقزیبا یک هفته). زمان مورد نیاز برای انجام فرایند میکروپیگمنتیشن حدودا ۲ ساعت است. به علاوه هزینه میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

میکروبلیدینگ برای افرادی که قصد ترمیم ابروهای خود و پر کردن جاهای خالی در ابروهای شان را دارند یک روش مناسب است. به علاوه کسانی که می خواهند قوس ابروی خود را بیشتر کنند به نتیجه خوبی خواهند رسید.

در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ میکروبلیدینگ اصفهان در صنعت آرایشی مورد توجه عموم قرار گرفت.
در کمتر از دو سال کلمه میکروبلیدینگ بیش از ۵۰ در صد افزایش جست و جو داشته است.که این نشانگر سوالاتی هست که مشترین در زمینه ی میکرو بلیدینگ دارند

پس اگر به فکر زیبایی ابرو خودتون هستید و به خاطر اینکه ابرو از اجزا زیباکننده صورت هست میتونید با مراجعه به مرکز ستاره آگاهی میکروبلیدینگ در اصفهان زیر نظر متخصصین حرفه ای ابرو زیبا و چهره ای جذاب را تجربه کنید (Microblading)

میکروپیگمنتیشن در اصفهان با شنیدین این کلمه همه ی ما فکر میکنیم که چقدر این کار سخت است در صورتی که فقط با مراجعه به یک متخصص حرفه ای در این زمینه میتوان بهترین نتیجه را گرفت.میکروپیگمنتیشن روشی اصولی بر پایه ی علمی و پزشکی است که با دستگاه های استاندارد و وسایل استریل یک آرایش دائم و ایمن را به مشتری ارائه دهد.

در میکروپیگمنتیشن فرایند القای ریزدانه های رنگی در عمق مشخصی از پوست در حدفاصل لایه ی رویی و زیرین است.این روش علاوه بر زیبایی در پزشکی نیز کاربرد دارد.

برخلاف این که کار تاتو فقط نقاشی کردن رو بدن است ولی میکروپیگمنتیشن برای زیباسازی بهتر و دقیق تر و برای جلوه بخشیدن به چهره استفاده میشود و شما میتوانید شاهد زیبایی بیشتر چهره در طولانی مدت باشید.این کار به نسبت تاتو درد خیلی کمتری دارد و با کیفیت بیشتری به همراه است مهمترین اصل در میکروپیگمنتیشن و این که جواب بهتری از این کار بگیرید باید به بهترین مرکز برای ارائه خدمات مراجعه کنید که ستاره آگاهی در اصفهان با داشتن متخصصین حرفه ای در این زمینه اماده ارائه خدمات حرفه ای برای شما عزیزان است.

از میکروپیگمنتیشن اصفهان میتوان برای ظاهرپلک ها،ابروها،بهبود خط لب،خط چشم دائمی،تقویت مژه،قرینه سازی ابروها،لک های ماه گرفتگی،ناهنجاری‌های مویرگی خوش‌خیم و … کمک گرفت.

(پیگمنتر) تکنسین که کار میکروپیگمنتیشن را انجام میدهد پیگمنتر میگویند.پیگمنتر حرفه ای در مرکز ستاره آگاهی فرم ایده ال صورت شما را تشخیص میدهد و با همین اصول ابتدا یک طرح حرفه ای و جذاب برای شما اجرا میکند که در صورت تایید طرح نهایی را برای شما اجرا میکند که این طرح به عنوان طرح پایانی و دائم است.

Related Posts